Розрахунково-карткові новації: фінмоніторинг, обмеження НБУ, заборона готівки для ФОП

Тема вебінару:

Розрахунково-карткові новації: фінмоніторинг, обмеження НБУ, заборона готівки для ФОП

Дата та час:

25 вересня 2024 року, 11:00 – 14:00
Трансляція відбуватиметься в ZOOM

Партнер – організатор:

Для кого цей курс буде корисним:

  • Головним бухгалтерам
  • Бухгалтерам
  • Приватним підприємцям
  • Керівникам
  • ПІБ лектора, фото та його регалії:

    Губіна Ірина Анатоліївна
    • Експерт, практикуючий незалежний консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, фахівець по зарплатних та кадрових питаннях.
    • Лектор бухгалтерської відеоплатформи № 1 від 7емінар.ком, автор відеоуроків та курсів для бухгалтерів, близько 400 тис. переглядів бухгалтерського відеоконтенту. Досвід активної лекторської діяльності по всій Україні – з 2003 року
    • Спікер, автор численних публікацій в бухгалтерській пресі, укладач спецвипусків та аналітичних збірників для бухгалтерів від провідних бухгалтерських видань – «Бухгалтерія», «бухгалтеріяЮА», «Ютека», інші.
    • Професійні сертифікати – CAP, АССА DipIFRrus

    Розгорнута програма навчального курсу:

    1. Обмеження НБУ у 150 тисяч щодо вихідних переказів: що це означає для ФОПів, бізнесу та фізосіб:– Із ким та чому бореться Нацбанк, яку фінансову відповідальність планують встановити для «дропів»– На кого розповсюджуються обмеження, які перекази залишаться «безлімітними»– Волонтерські перекази та воєнна благодійність: що треба знати, щоб не наразитися на обмеження– Наслідки блокування переказів – чи виникають податкові та інші ризики2. Вхідні перекази, банківський фінмониторінг у світлі податкових ризиків:– ТОП-5 порад, як бути надійним клієнтом і не потрапляти у «чорний перелік» банку– співпраця банків та податкової: чи може податкова робити донарахування, отримуючи від банка інформацію щодо рухів по рахункам– податковий моніторинг інтернет-розрахунків та «вхідні» перекази: на що звертає увагу податкова і які штрафи може донарахувати3. Закордонні рахунки громадян: можливі податкові наслідки першого автоматичного обміну інформацією. Кому слід подбати про оподаткування.4. Розрахунки платіжними картками: коли та як правильно користуватися:– Підприємницькі та особисті рахунки – не забуваємо про оподаткування та статус податкових агентів– Можливості ЗЕД-розрахунків корпоративними картками, в т.ч. в Інтернет, оплата реклами у соцмережах. Які податкові ризики слід контролювати, окрім загальних ЗЕД-обмежень. Чого НЕ варто робити– Отримання платежів за номером карти чи IBAN: коли слід подбати про РРО/ПРРО. Увага!!! Позиція ДПСУ знову змінилася– Використання особистих карток у відрядженні: про які підтверджуючі документи слід попередити працівників5. Готівкові розрахунки для бізнесу: обмежень побільшало!!! Які новації не можна пропустити:– Обмеження, які встановив НБУ у Положенні № 148, нові «правила гри» при отриманні післяплати та інші новації– Оптова торгівля підакцизними товарами – в яких випадках можна наразитися на «готівковий» штраф від податківців– Придбання палива для генераторів із 1 вересня 2024 року – тільки по безготівці, інакше – штраф 1 млн. грн. Кому це загрожує6. Фінмоніторінг для незалежних консультантів, аудиторів та бухгалтерів: страшніше, ніж військовий облік!!!– Хто має розробляти правила фінмоніторінгу вже зараз, керуючись новим Положенням Мінфіну (діє з 06.08.2024 року)– Що входить у коло питань фінмоніторінгу незаежного консультатнта, аудитора, бухгалтера– Коли слід реєструватися суб’єктом первинного фінмоніторінгу– Яку звітність та коми слід подавати– Фінмоніторингова відповідальність за непроведення / неналежну організацію системи фінмоніторінгу, інші порушення – штрафи 100 – 200 тис. грн.!!!

    Що отримує учасник вебінару?:

  • Відеозапис вебінару (назавжди)
  • Презентацію до вебінару
  • Відповіді на запитання за темою вебінару
  • Корисні файли: 1. Добірку матеріалів по фінмоніторингу 2. Таблицю штрафів по фінмоніторингу
  • Вартість:

    ̶2̶1̶5̶0̶ ̶г̶р̶н̶  1850 грн до 20 вересня 2024 року включно